Међународни турнир "Срђан Јанковић" ОТКАЗАН

judosavezsrbije 20.04.2018. Vesti

Obavestavamo Vas da će Medjunarodni turnir "Srdjan Janković" koji organizuje DžK Trudbenik, a koji je trebalo da se održi u nedelju, 22.04.2018. u SC "Sumice"u Beogradu, biti otkazan do daljnjeg zbog tehničkih razloga. Iz tog razloga neće biti moguća prijava za ovaj turnir u elektronskoj bazi podataka Džudo saveza Srbije.

Polaganje za Majstorska zvanja u Nišu

judosavezsrbije 18.04.2018. Vesti

U prilogu je dostavljen PDF dokument. Džudo savez Srbije.

Одржан тренерски семинар

U petak, 13.04.2018. godine u SC "Spens" u Novom Sadu, u organizaciji Džudo saveza Srbije održan je prvi u nizu Trenerskih seminara na kojima će prisustvo biti jedan od uslova u procesu obnove trenerskih licenci.. Džudo savez Srbije.

ПОЈЕДИНАЧНО СТУДЕНТСКО ПРВЕНСТВО СРБИЈЕ (М+Ж) НИШ

judosavezsrbije 18.04.2018. Najave

TREĆI MEDUNARODNI DŽUDO TURNIR "RADOMIR KOVACEVIC-DŽIGI"

Osnovna antidoping edukacija

judosavezsrbije 12.04.2018. Vesti

Obaveštenje o zaključenom ugovoru

judosavezsrbije 10.04.2018. Vesti

Uskršnji vikend odličan za srpske džudiste

judosavezsrbije 09.04.2018. Vesti

Nemanja Majdov srebrni na GP u Antaliji, Gajić, Došen i Borenović zlatni u Dubrovniku, podmladak odličan na Evropskim kupovima u Berlinu i Antaliji                         Uskršnji vikend bio je odličan za srpske džudiste. Medalje su osvajane u Antaliji, Dubrovniku, Lijanu i Berlinu. Na Gran Priju u Antaliji, Nemanja Majdov, aktuelni svetski šampion osvojio je srebrno odličje. Na Evropskom džudo kupu za seniore Orlovi su drugog takmičars...

Srećan Uskrs

judosavezsrbije 08.04.2018. Vesti

Srećan Uskrs. Džudo savez Srbije.

Orlovi blistali u Dubrovniku i Linjanu

Odličan početak vikenda za srpske džudiste. Na juniorskom Evropskom kupu u Linjanu prvog takmičarskog dana osvojene su dve medalje. Nadežda Petrović ( do 52 kg) okitila se srebrnim odličjem dok je Andrea Stojadinov u kategoriji do 48 kilograma osvojila bronzanu medalju.