Pretraga sajta
U skladu sa kalendarom DŽS Srbije, u nacionalnoj džudo porodici u prvim mesecima svake kalendarske godine, kreće se sa pripremama i polaganjima kandidata za DAN stepen majstorskih pojaseva.
U organizaciji Džudo saveza Centralne Srbije održano je i hospitovanje zainteresovanih kandidata koji su 12. marta 2023. u velikoj sali Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja u Nišu, pred komisijom u sastavu, Blagojević, Mijalković, Bajčetić, Milinković uspešno položili za DAN stepen pojaseve Džudo saveza Srbije. Kandidati, njih 20 uspešno su predstavili traženi program čime su zaslužili 1. DAN, dva takmičara su na ovom polaganju stekla 2.DAN, jedan za 3.DAN dok su dva trenera iz sale FSFV izašla sa zvanjem 5.DAN-a.
Istog dana održano je i polaganje za 1. kju pred komisijom Judo saveza Centralne Srbije u sastavu Bratić, Spasić i Nurkić.
15.06.2025.
Hrabra Marica Perišić sedma na SP u Mađarskoj
15.06.2025.
Odlični Bagajev na korak do medalje na SP u Budimpešti
13.06.2025.
Orlići u Poreču na trening kampu bruse formu za evropski ispit
11.06.2025.
Orlovi na Svetskom seniorskom prvenstvu u Budimpešti
11.06.2025.
Marijus Vizer šesti put izabran za predsednika Svetske džudo porodice
Podelite vest na svom profilu