Pretraga sajta
Mihailo Ćirić oduševio je na Evropskom džudo openu održanom ovog vikenda u Sarajevu. U konkurenciji do 90 kilograma, srpski reprezentativac okitio se srebrnom medaljom u konkurenciji takmičara sa četiri kontinenta, 263 države odnosno 321 učesnika.
Na putu do pobedničkog postolja Ćirić je bio bolji od Harisona Cazara (Australija), Belgijanca Nikolasa Dejakea, a zatim i Omera Ajdina iz Turske i to u meču koji je u meču koji je odličivao o pobedniku grupe B.
U polufinalu, Mihailo Ćirić bio je uspešniji od domaćeg džudiste Tonija Miletića koga je pobedio maksimalnim rezultatom 10:0. U meču koji je odlučivao o šampionu kategorije do 90 kilograma, bolji od srpskog reprezentativca bio je odlični džudista iz Nemačke Martin Matijas.
Čestitke Mihailu Ćiriću na odličnom rezultatu ostvarenom na Evropskom džudo openu u Sarajevu.
12.02.2026.
Školska prvenstva 2026
11.02.2026.
ŠAMPIONAT SRBIJE - KADETI 2026
09.02.2026.
Trofej Niša 2026
08.02.2026.
Savić i Rutović šampionski u Sarajevu
08.02.2026.
Andrićeva zlatna, Jorgić srebrni a Simić bronzani u Sarajevu
Podelite vest na svom profilu